Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Bigg V
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
Këndon kryesisht: hip-hop

Bigg V është këngëtar i njohur. Më datë 6 Prill 2015, Bigg V publikon videoklipin "Whats Up Tetove".

Më datë 20 Korrik 2015, Bigg V publikon videoklipin "Theje Shishen".

Në Janar 2016, Bigg V merr pjesë në Shkodra Fest 2 me këngën "S'jom I Njejti", në bashkëpunim me Ela.

Më datë 7 Mars 2016, Bigg V publikon videoklipin "Annem".

Më datë 2 Qershor 2016, Bigg V publikon videoklipin "Syn".

Më datë 12 Tetor 2016, Bigg V publikon videoklipin "M'don Ti".

Më datë 22 Dhjetor 2016, Bigg V publikon videoklipin "Amnezia".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë Koment


Më shumë artikuj nga Bigg V »


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet