Më mbaj mend (për 1 muaj)

BIGG - Andrrat Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

-Part 1-
Jo m zemer po ti andrrat mi theve theve theve theve.

Dhe pse dhuj e pranoj qe hala je n zemren tem,
Ku ke shku ma mir a ke gjet apo hala zemra t dhem?

A kishe mujt me m pa me naj tjeter sikur t pash un ty?
A t kujtohet kjo dashnija e vjeter a thu ma ke fshi?
Kisha mujt ta kisha fal jeten jeten teme teme,
Jo m zemer po ti andrrat mi theve theve theve theve.

Kisha mujt ta kisha fal jeten jeten teme teme,
Jo m zemer po ti andrrat mi theve theve theve theve,
Kisha mujt me ta fal jeten jeten teme teme,
Jo m zemer po ti andrrat mi theve theve theve theve.

Hajt duma duma zemren duma duma,
Ni fjal t mir ti ma thu hajt thuma thuma,
I patem bashke na 1 milion andrra 1 milion beteja,
E tash pa ty spo shkruhet as kanga se nuk jam vetvetja.

-Ref x2-
Kisha mujt ta kisha fal jeten jeten teme teme,
Jo m zemer po ti andrrat mi theve theve theve theve.

-Part 2-
Kisha mujt ta kisha fal jeten jeten teme teme,
Jo m zemer po ti andrrat mi theve theve theve theve.

-Ref x2-
Kisha mujt ta kisha fal jeten jeten teme teme,
Jo m zemer po ti andrrat mi theve theve theve theve.
BIGG
Publikimi: 05/02/2023
Teksti: Princ1
Orkestrimi: Unik Beatz
Video Produksioni: Frostbite Films
Mix & Master: Princ1
Product: Duahit EntertaimentBIGG - Andrrat
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Andrrat".
3. Video është e këngës "Andrrat", por nuk këndohet nga BIGG.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga BIGG:


Komente 0