TEKSTESHQIP

Binakaj
Realistik
Lyrics
(Feat. Brobizz)

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Realistik" kënduar nga Binakaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Për produksionin audio ka punuar në studio vetë artisti.