TEKSTESHQIP

Binakaj
Broke
Lyrics
(Feat. Blezz)

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Broke" kënduar nga Binakaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Autor i tekstit është Blezz, ndërsa produksioni në studio vjen e realizuar nga vetë artisti.