TEKSTESHQIP

Binakaj
Fjal
Lyrics
(Feat. Plan C)

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Fjal" kënduar nga Binakaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Për këtë këngë ka punuar tekstin Plan C, ndërsa produksionin në studio e kreu vetë këngëtari.