TEKSTESHQIP

Binakaj
Silver
Lyrics
(Feat. Antone Mecca & Fred Freddson)

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Silver" kënduar nga Binakaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Kënga mbart vargjet e shkruara në bashkëpunim nga Antone Mecca & Fred Freddson, ndërsa orkestrimi është shkruar nga vetë këngëtari.