TEKSTESHQIP

Binakaj
Hiphopizoj
Lyrics
(Feat. Fred Freddson Aka Fapa)

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Hiphopizoj" kënduar nga Binakaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Kënga vjen me tekst të shkruar nga Fred Freddon Aka Fapa Of Brobizz, ndërsa për produksionin është kujdesur vetë artisti.