TEKSTESHQIP

Binakaj
Inte Som Jag
Lyrics
(Feat. Fakktup)

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Inte Som Jag" kënduar nga Binakaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Për këtë këngë ka punuar tekstin Fakktup, ndërsa për produksionin punoi vetë këngëtari.