TEKSTESHQIP

Binakaj
Detroit To Kosovo
Lyrics
(Feat. Guilty Simpson)

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Detroit To Kosovo" kënduar nga Binakaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Për produksionin audio është kujdesur në studio vetë artisti.