TEKSTESHQIP

Binakaj
Never Chokin
Lyrics
(Feat. El Da Sensei, Big Joker & Dj Hush)

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Never Chokin" kënduar nga Binakaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Produksionin audio e prodhoi vetë artisti.