Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bk - Per Ty (Feat. Murat)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Verese 1 (X2)
une ty te dashuroj per ty sa her mendoj me tharru ty sa her po thom gaboj se jam ka du me ty bashk me kon e di qe spom beson spo di qka met than

Verse 2 (x2)
zemer per ty ket kange po ta kushtoj se kam teper mall vetem ty te dashur du met pas afer qdo minut e qdo secund je e vetmja qe tkom te du pa fund


Ky tekst u dërgua nga  bk123


Publikimi: 23/11/2010Komente mbi këtë këngëBk - Per Ty
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Per Ty".
3. Video është e këngës "Per Ty", por nuk këndohet nga Bk.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.