TEKSTESHQIP

Black Angel
Pa Ty
Lyrics

Hape Zemren Te Hi Mbrenda
Prej Teje U Cmenda,Dora Shkruan zemra NDikon Ktheje Leteren Nese M"don,
Degjoje Zemer T"vertet Per Ty Moj e Jap Jeten
Hape Zemren DHe Vajto,Hape dritaren Dhe shiqo,Hape letren Dhe Lexo TE kam Zemer mos harro,
PEr ty un kom vajtu,per ty cdo nat kom lotu,per ty n"fletore shkrova, Edi qe ndoshta T"pengova Po un falje Tkerkova,

Ref:Beiibe TE dua ty jo pa ty smundem te rri mos qaj ty oj zemra ime se i kujtoj un ato ledhatime

Edi qe ne u ndam zemrat prapa i lam,ndarja ishte fatkeqsi une kete mir edi, por me ne fund e pranova se tash gabova pranova faktik se kam qen fajtor,
oo beeiibe me mungon prekja jote me hipnotizon te lutem kthehu tek un mos me le nket or pa gjum, un te pres ne pergjegjsi se te dua vetem ty, te dua me shpirt e me zemer nuk te dua veq me emer,
Ne Kalendar ditet i shoh un po vdes e ty jeto pse si tutesh perendis se te ze haku i dashnis buzet un ty afrova e zemren ta dhurova edi qe un nuk gabova qe ne ty u dashurova , ne kete nat teper te qet po fryn nje er e let e kujtoj te dashuren time me puthje ledhatime e kujtoj me mall e shpres e humba dhe do vdes Pse o zot sme ndimon neve diyve tna bashkon..

Ref:Beiibe TE dua ty jo pa ty smundem te rri mos qaj ty oj zemra ime se i kujtoj un ato ledhatime

DËRGOI: