TEKSTESHQIP

Blazer
Ndryshe Nga Ju
Lyrics

Blazer :Ref x1 :

Ekom aftsine dëshiren plotesoj dal nga dal
E kom nje Microchip n´tru , qe prodhon fjal
Ndryshe nga ti , ndryshe nga ju
Jom mbledh tonve bashke prap per ju jam ahh kuku

Erdh momenti t'jemi bashk
Le ta djegim ket nat hah .
Jam aq tap sa mezi po m'dalin fjalt
Paska femra sa t'dush ktu
Pershendetje rrespekt nmaksimum
Ktu per kerken skam urrejtje
Jam i veshun me t'gjona
Tu i kthy gotat me Eks
Ty mini funi 1 pllom tash po kerkon Seks
Nuk ka per text per ket qast menzi e ki prit
Na jena mbretrit e Rap-it ket e ke dit
Kam shoqni pa kufi
Shpernda me to n´Shqipnin
I Kena von vetes synim
Jo nuk ka kthim
Se per majen ma t'nalt
Edhe jeten shkembim
Thjesht jan tre shkronja O.T dhe R
Kuror me shkelqim shkon fiks mbi te
V.i.P me shok ku do shkoj R
E din se kon prezantoj
I kam hyr un ksaj valle
Deri n'fund do ti shkoj

Blazer:Ref x2 :

Ekom aftsine dëshiren plotesoj dal nga dal
E kom nje Microchip n´tru , qe prodhon fjal
Ndryshe nga ti , ndryshe nga ju
Jom mbledh tonve bashke prap per ju jam ahh kuku ejj

Blazzer:

Vetes boja pytjen qka kam
Un ma shum se ti
Pergjigja nuk ben nom
Se dihet me siguri
I hyne ti ksaj loje
Po per mu kjo nuk ka rëndesi
Kërkon mu bo si une si une

Si une sbëhesh kurrsesi
Ska se jena OTR
Na jena krejt ushtar
Na jena krejt vetni
Japim jeten per shoqni
Lidhim bes për vllazni
T´lidhin nzemer xhelozi
Boj t´habitesh ta marr që ke ti
N´krah i msojm asaj gjithqka
Qe t´na t´numrojm se sa
Shoqe t marrin me vete
Per kta cunat OTR

Porosia ndisoj besoj që barë
Mbi drejtën një pafrymë me to me u marr
(Houuu houu) me u marr jajaa me u marr
Se jom i vërtet deri nvarr
Druje n zemer OTR (OTR) O-O-O-O-O-TR

Reff: x2 :

Ekom aftsine dëshiren plotesoj dal nga dal
E kom nje Microchip n´tru , qe prodhon fjal
Ndryshe nga ti , ndryshe nga ju
Jom mbledh tonve bashke prap per ju jam ahh kuku

BlazzeR:

Ja q.. nonen u lodhen tu m'kerku
Kto sësht faji im qe mka bo nëna kshtu
Jom i vecant lene moo
Lene për tjera se ktu gjen c'kado
Un ta japi ty ni kshtu
Ma jep ti ni ashtu
Un ta jap ni AutoGraf
Po ca mjep ti mu

Lene mo mes e permend
Ma mir ma thuj her tjeter
Kur t'jemi n tjeter ven
B-B Blazer sot është pak si kshtu
Mos fol ti keq per të se sje mo me mu
E din ti e kam un një kuror
E kam ni far talenti qe jam ty e përdor
E di se ke shum pytje n'kok

Qe merre numrin
Dit e nat non stop mendon ket cunin
E tham njeher jan OTR
Thuje dhe ti se kush jan OTR [OOTRRR]

DËRGOI:
INFO
Autor i tekstit është vetë artisti.