TEKSTESHQIP

Blazer
Heki Teshat
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Heki Teshat" kënduar nga Blazer.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.