TEKSTESHQIP

Blazer
Otr'ja Madhe
Lyrics

blazer i infektum nga virusi otr me pasoj deri ne vdekje
tjeter i testum nga ata me pervoj na luftojm me shum etje
veper nuk i lejm kurr tperfitojn nga ne nga ne
mbreter na jena nrrug cdo minut ti mthuj se ku je

na jena mu nmes tqendres sna zejn ngushticat
i lyve syt tani shko boi dhe cicat
sinjorita bonjur masita
come ty ta fus un komen te cizmja

na jena nrrug me kuror ndor
ti cou nkom ktu ku rrespektohem
si ne nuk ka kshuqe kadale kadale
se na tkena nzemer moj otr_ja madhe

repi esht valle e vshtire u fute? kerce.
bone sic din ma mir po mos u shty me ne
se ti boj syt xixa mamasita
tung se skam koh bitch hasta la vista

refreni..
se ksa ven me bo fjal
se ska sen qe mu mnal
se prap jam me shokt un
dhe kta spo mkapin dot kun

e maj men si sot lojen kur e kom nis
tani snalem dot ja mbaj hapin shoqnis
edhe mbahem fort krah per krah deri nfund
dhe kta folin kot se me na nuk kryn pun

o medet shi ca ju ka gjet
nji siklet qe nuk tlen me hec se nuk je i vertet
u munut per me bo dicka tu kopju dicka ke na
u sakatut ne mes veti po si otr nuk ka

opsionet i kam full nrrep ta futi nshpull
ti shkoqi pantollat me ta lcu qat pitbull
personi i gabum qe ke dasht e ja ngul
jena msu na me p.... otr ta le ty vul

histori e gjat i ndjelli inatcit
meri shokt me veti ndac meri edhe tzit
nmaksmum tkarikum sonte kena dal per prit
klik klak nmes nat ti lom historit

DËRGOI: