Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bledar Alushaj - Emigrant Pa Fat Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

ERDHA SHUM I RI
ME LODHE.O KURBET
MBETA QERAXHI
ME DOREN NE XHEP

REF
KURBET ME KE LIDHUR
NGA KOKA TE KEMBA
O ZOT ME BEJ ERĖ
TE KTHEHEM TE NENA

MATAN OQEANIT
PUN EDHE VETMI
PA NENEN E XHANIT
NJERI PA NJERI

SME DHANĖ NJE KARTĖ
SMA DHANE NJE SHKRES
EMIGRANT PA FAT
NGA MALLI DO VDES...


Bledar Alushaj - Emigrant Pa Fat
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Emigrant Pa Fat".
3. Video është e këngës "Emigrant Pa Fat", por nuk këndohet nga Bledar Alushaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Bledar Alushaj:


Komente 0