Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bledar Alushaj - Moj Nepërka Pika Pika Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  2

Moj neperka pika pika
Qe te thon dhe vasilika
Ne sokak te ngusht te prita
Te prita sa zbardhi dita

Ti me dole posht nga fusha
Me kafshove ti te gusha
Moj neperk me det me det
Helmi jot mu be shendet

Bam me gur te godita
Dhe te putha gjith dita
Ti po flak dhe un ashtu
Sa u shkrin te shkretat buz

Ti po flak dhe un ashtu
Sa u shkrin te shkretat buz
Moj neperka pika pika
Nje mij vjet tu befte dita


Bledar Alushaj - Moj Nepërka Pika Pika
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Moj Nepërka Pika Pika".
3. Video është e këngës "Moj Nepërka Pika Pika", por nuk këndohet nga Bledar Alushaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Bledar Alushaj:


Komente 0