Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bledar Dapa & Taku - Sa Intrigante Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

X2
Dikur më thoje shumë të dua
Me fjalë të ëmbla më vrave mua
Sa intrigante u tregove
Duke më puthur ti më mashtrove

Ref.X2
Ti se kupton ç'është dashuria
Ty të vrafshin t'mirat e mija
Lotët e tua s'kan më vlerë
Kërkon t'më puthesh edhe një herë

X2
Ta fala zemrën dashuri
Ti ma shkatrrove mua rininë
Po boll tani se doli boja
Për ne të dy moj mbaroi loja

Ref.X2
Ti se kupton ç'është dashuria
Ty të vrafshin t'mirat e mija
Lotët e tua s'kan më vlerë
Kërkon t'më puthesh edhe një herë


Ky tekst u dërgua nga Lili.d


Nuk kemi video për këtë këngë.


Bledar Dapa
Publikimi: 24/05/2016


Bledar Dapa & Taku - Sa Intrigante
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sa Intrigante".
3. Video është e këngës "Sa Intrigante", por nuk këndohet nga Bledar Dapa & Taku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Bledar Dapa:


Komente 0