Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bledar Uka - Shqiperia Ime Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.7 / Votuan:  3

Shqiperia ime kete kenge po ta kushtoi
per 3'minuta me gjithe zemer do ta kendoj
nje ndjenje e sa er une te kujtoj
ndihem qe ti hap krhaet e te fluturoj

je drita ime dhe pse tek ty nuk jetoi bukurin tende gjithkuit do ja tregoi pa egzagjerim shum er te mendoi oi shqiperia ime me madhe te enderroj.

Fluturon shqiponia mbi dete fusha dhe male ka ardhe dita sot ti harojm keto halle te kendoim moi arberi qe nga djepi ne pleqeri per flamurin kuq e zi mbushur plot gjak dhe liri motra dhe vellazeri ju dua sa syt e mi kosov shqiperi te bashkuar ne perjetesi


Ky tekst u dërgua nga Argjent AsllaniBleduka
Publikimi: 30/01/2011


Bledar Uka - Shqiperia Ime
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shqiperia Ime".
3. Video është e këngës "Shqiperia Ime", por nuk këndohet nga Bledar Uka.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Bleduka:


Komente 0