TEKSTESHQIP

Bledi I Xhamllikut
Kenga E Gjemitarit / Mora Mandolinen
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kenga E Gjemitarit / Mora Mandolinen" kënduar nga Bledi I Xhamllikut.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.