TEKSTESHQIP

Blendona Sylaj
Potpuri 2021
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Potpuri 2021" kënduar nga Blendona Sylaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Pas një pune të palodhur, materiali muzikor lansohet tek artdhashësit i përpunuar në aspektin vizual edhe me anë të një videoklipi, i cili u publikua me datë 1 Korrik 2021.