TEKSTESHQIP

Blendona Sylaj
Leje Zemren
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Leje Zemren" kënduar nga Blendona Sylaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Më datë 16 Mars 2023, Blendona Sylaj publikon videoklipin "Leje Zemren". Kënga u orkestrua nga Labinot Mezini. Videoklipi u prodhua nga kompania A Films.