TEKSTESHQIP

Blendona Sylaj
Bukuroshja E Kërçovës
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Bukuroshja E Kërçovës" kënduar nga Blendona Sylaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Kënga ka punuar si orkestrues Meti Neziri.