A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Tema: Poezi Për Trishtim

As Te Vdekurit Dot Si Gjen

Pse ky bar i djegur
ne vend te gjelberimit
Pse jan keto lule
ne vend te lulezimit

Kullat e rrenuara oborre te shkreta
pse qan aj femiu atje
pse thot jetim mbeta

- poezi nga Bleona Leci


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.7 / Votuan:  3

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019