Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Bleonard Metalia
  • Vendlindja:
  • Has 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Mosha:
  • 16 Vjeç
  • Ditëlindja:
  • 22 Maj 2003
  • Shenja e Horoskopit:
  • ♊ Binjaket
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.9 / Votuan:  11

Bleonard Metalia është shkrimtar i vogël. Jeton ne Tiranë, Shqiperi, por është nga Hasi.

» Dërgo Korrigjime »

» Poezitë »

Komente

Asnjë Koment

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

të tjera


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet