Më mbaj mend (për 1 muaj)

Blerim Krasniqi - Maturant Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

iken ditet tona
me mall i kujtoj
oret e mesimit tash po i kerkoj
dikur iknim s'bashku,ora jasht kalonte
nuk harrohet zilja,ne klas qe na bashkonte
e fundit esht nata per ju maturant
neser qdo kush ndryshe do ta ket nje fat
vallzoni vallzoni te gjith pa pushim
e te qmallemi sonte deri ne agim

do te na merr malli,per qdo profesor
dot kerkoj perseri,drrasen ta pastroj
por ska me detyra,koha jon mbaroj
sfidat e ksaj jete,tash dot na kaplojn
veq n'fotografi,dot mbesim t'bashkum
kater vite s'bashku qe i kem kalu
kurr skan me u harru kurr skan me u harru
veq n'fotografi,dot mbesim t'bashkum
kater vite s'bashku qe i kem kalu
kurr skan me u harru kurr skan me u harru


Ky tekst u dërgua nga Xhevdet Maloku


Nuk kemi video për këtë këngë.
Blerim Krasniqi - Maturant
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Maturant".
3. Video është e këngës "Maturant", por nuk këndohet nga Blerim Krasniqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Komente 0