A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Blerim Livoreka

E Pakthyer ➡ Non Returnable

 Shqip ➡  Anglisht
Not Yet Rated

Translate A Song »

More Translations »


E Pakthyer

Shëtis rrugës i vetmuar
Për ty duke menduar
Që sa kohë u bënë pa të parë
Ike pa asnjë fjal
Tash un njeri pikëlluar
Për veprimet e tua
Të paktën tëm kishe lajmëruar
N’shpirt ndihesha i qetë

Vetveten e harrova
Çdo natë duke ëndëruar
U verbova u shkatrova
Për ty duke loturar 2x

Ato flokt e gjata e sytë e shkruar
Humben vetëm pa një shenjë
A t’kujtohen ato ditë e kaluara
Që për ty s’kurseja vetveten
Kështu paska qenë fati ynë
Që ti t’mos jesh afër meje
Por un mjeri çka të bëj
M’kapluan vuajtjet për ty oj

Vetveten e harrova
Çdo natë duke ëndëruar
U verbova u shkatrova
Për ty duke loturar 4x


Non Returnable

Lonely I walk on the road
Thinking of you
How long has it been without seeing you
You ran away without a word
Now I'm a sad man
From your actions
You should've at least notified me
In my soul I would've been calm

I forgot myself
Dreaming everynight
I got blind, I got wrecked
While shedding tears for you 2x

Those long hair and written eyes
Got lost without a sign
Do you remember those days of the past
I didn't spare myself for you
This was our destiny
You not being near me
But what should the miserable me do
For you, the torments have gotten to me

I forgot myself
Dreaming everynight
I got blind, I got wrecked
While shedding tears for you 2x

Edit Translation
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019