TEKSTESHQIP

Blerina Dibra
Kush U Ba Sebep T'na Ndajë
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kush U Ba Sebep T'na Ndajë" kënduar nga Blerina Dibra.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Pasi u plotësua me të gjithë komponentët e saj, ky projekt paraqitet i plotësuar me mjaft shije me anë të një videoklipi, video produksionin e të cilit e krijoi Studio Univers. Videoklipi u publikua më 27 Mars 2023. Autor i orkestrimit është Besnik Zikolli.