TEKSTESHQIP

Blerina Dibra
Hajde Pergjithmon
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Hajde Pergjithmon" kënduar nga Blerina Dibra.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Produkti muzikor u paraqit në tregun e gjerë të muzikës i punuar shumë bukur me anë të një videoklipi, i cili është përgatitur nga Studio Univers. Ky videoklip u publikua më 3 Prill 2023. Për këngën ka punuar si orkestrues Besnik Zikolli.