Më mbaj mend (për 1 muaj)


Bleta Mulliqi - S'e Kam Dit
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "S'e Kam Dit".
3. Video është e këngës "S'e Kam Dit", por nuk këndohet nga Bleta Mulliqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Bleta Mulliqi - S'e Kam Dit  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Pjesëmarrëse në

VFM 2003

Komente

Asnjë Koment

21/10/2008

2008-10-21T20:54:28+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "S'e Kam Dit" kënduar nga Bleta Mulliqi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Bleta Mulliqi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Meggi. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

TI ME THUAJ SE D OT VJEN
E DI SHUM MIR QE SE KE LEHT
VUJTJET ME VETE MOS I MERR
PER NE TE DY KA VEQ NJE JET

VRAPO TE UN E MOS U NDAL
MA SHUJ KET VUJTJE EDHE KET MALL
KET MALL QE ZEMREN PO MA VRAN
VEQ DHE NJEHER JETEN MA NGJALL

O SE KAM DIT O SE KAM DIT JETEN TIME MA NDRYSHOJ
ZEMRA DIGJET SHPIRTI QAN QDO HER UN TY DO TE KUJTOJKomente mbi këtë këngë