Më mbaj mend (për 1 muaj)


Blinera & Hekuran Krasniqi - Mos E Le Per Pak

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mos E Le Per Pak".
3. Video është e këngës "Mos E Le Per Pak", por nuk këndohet nga Blinera & Hekuran Krasniqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Blinera & Hekuran Krasniqi - Mos E Le Per Pak  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Pjesëmarrëse në

Netët E Klipit Shqiptar 8

Pjesëmarrëse në

Zhurma Show 2008

Komente

Asnjë Koment

Më Shumë Nga

Hekuran Krasniqi

01/12/2008

2008-11-30T23:00:00+00:00Hekurani

Mos e le per pak
bej edhe nje hap
trego qka te kan than

Blinera

e di qe ti gjithqka provon
shpesh me provokon
me pyet edhe kur nuk bon

Hekurani

te ndiej ne syt e tu e vrej
fjalen e pa thene
une do ta gjej

Blinera

e vrej kur kalon andej
qfar nga une kerkon
zemren tma pushton
Ref:
hajt pse se ben nje hap
une nuk e le per pak
afer teje do te jem
aaaaa
te verteten do ta them
ti prit edhe pak
afer teje do te jem


Ky tekst u dërgua nga Egzon
Më Shumë Këngë Nga Blinera Krasniqi:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet