Më mbaj mend (për 1 muaj)


Blleki - Spo Du, Po Duhet Me Bo

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Spo Du, Po Duhet Me Bo".
3. Video është e këngës "Spo Du, Po Duhet Me Bo", por nuk këndohet nga Blleki.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Blleki - Spo Du, Po Duhet Me Bo  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

10/09/2012

2012-09-10T19:37:01+00:00



se njerzit flasin qe spo di a nfakt nuk po kom koh...
e sa per hasmin ja kom qi kejt i kom lon pa zo...
se jena shum na kurr vet nuk mun mem pa ti mu bro
se pidhat folin kur jon permas e perpara jo


se kom mahallen me hi nto ti thu qekjo gheto
rrina te parki e te qeshmja shum tu bo euro
se pidhat vin e pidhat shkojn po na mesem bro
e mkeni nxe...

se spo du po duhet me bo...

tash qysh pot doket kur pom nin kallzo a fort a jo
se sjom une per bin un jom per mahallen yo
bash kejt ta din qe kta tjert pernime jon f**kin LOW..
ngrihesh kur tkom perpara si me kon FUCKIN SNOW...






Më Shumë Këngë Nga Blleki:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet