Më mbaj mend (për 1 muaj)


Blleki - Koncert Naten

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Koncert Naten".
3. Video është e këngës "Koncert Naten", por nuk këndohet nga Blleki.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Blleki - Koncert Naten  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Këngë e albumit:

"Blleklist"

Komente

Asnjë Koment

28/11/2018

2018-11-28T13:03:45+00:00Uh, yeah
Uh

Kur t'vi krejt bojn BLLEK
Kur t'vi krejt bojn BLLEK
Ti nuk je rrug, ti nuk je G
They f**ked u boy
They f**ked u boy
Ki me ra posht pertok'
Na hala po mah'mi me shok
Shum jena qu pesh me coke
Hood-in e mbroj, Gianluigi Buffon
Krejt lojtart tu kry pun me telefon
Tashti po e di pse mu nuk m'kan dasht
Jam tingulli qe nuk munesh me pas
Jam tjeter klas
I boj me Hate
Sa per informat
Jeni kafshate e lehte

Jena EKIPA E ZEZ
Jem krejt do tipa qe nuk prejna n'bes
Po jom un BLLEKI edhe t'kallzoj addres
Jom dilleri legal edhe me librez
Shoki si Toto, masken si zoro
Mshtet te muri, tu pi malboro
Pije me helm jo, nuk e ha bro
Qdo dit e kam sikur me fitu lloto
Riding a ran
Jom tu ta qi me ni park
Tjetren dit' ta boj me bark
Tum i boj dy killa nstart
Nrrug edhe art
Yeah
Asnjoni s'mun em mprek
Se po tu mpreki dek
2030, kta n2000i kan mbet

[Ref]
Kom shum kese per me shit
N'koncert naten, diller diten
Kom shum kese per me shit, veq po shtohen spo hargjiten
N'koncert naten, diller diten
Kom shum kese per me shiten per me shiten
Kom shum kese per me shiten per me shiten
N'koncert naten, diller diten diller diten
(Veq po shtohen ton diten, veq po shtohem ton diten)

Kom pa njerz ku qojn njerez n'varr
Njerz tu shku, njerz tu ardh
Njerz tu vra per ni fjal
Njerz qe kan hi n'burg e hala s'kan dal
Jeta o' e frikshme
Ndjenja t'merzitshme
Skena t'quditshme
Vjen ni pik ku, qka me bo s'po e dishe (brrrrr)
Shishen qe po e shifshe, pe pishe
Pram se qka ke bo, nuk pe dishe
Ti je bo me to, sot e qishe
Shkojshe nren hala mirrshe
Jo bre tani sen bohesh kishe
Veq a po koleg, se po ish
Gjith' tu e mendu, qysh e lishe
Se mrena mir e din, zemren ja digj-she

[Verse 4]
Jam tu nga per lek qdo sec
Se normal qe djeg, se jom SPEC
Tashti po rri tu bo next
Koncert, koncet, kuku banes
Kto shqipe e bonen prej rruge
Kur qehren ma pave
E ti shum ti u tute
Tashi shitesh shum mir sikur bufe
Qa luve, mendove qe njejt o me mu bre?
Crazy, Crazy
Cila do bohet my babe?
I kan qu durt tash lately
Prit, une t'kam miss s'tkom lady
Qdo her ma shum se heren e kalume
Une ia marr krejt drogat me hun bre
Dosje tpastrume
Organizim i punve
Killer-i del me lule (brrrr)

[Ref]
Kom shum kese per me shit
N'koncert naten, diller diten
Kom shum kese per me shit, veq po shtohen spo hargjiten
N'koncert naten, diller diten
Kom shum kese per me shiten per me shiten
Kom shum kese per me shiten per me shiten
N'koncert naten, diller diten diller diten
(Veq po shtohen ton diten, veq po shtohen ton diten)


Ky tekst u dërgua nga QenaeQeshme Q.Q
Më Shumë Këngë Nga Blleki:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet