Më mbaj mend (për 1 muaj)

Blleki - Im A Ride  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.8 / Votuan:  4

Këngë e albumit:

"Blleklist"

Komente

Asnjë Koment

28/11/2018

2018-11-28T13:03:26+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Im A Ride" kënduar nga Blleki.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Blleki i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Blleki:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet