Më mbaj mend (për 1 muaj)


Blleki - Maj Lot
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Maj Lot".
3. Video është e këngës "Maj Lot", por nuk këndohet nga Blleki.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Blleki - Maj Lot Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

16/07/2010

2010-07-16T19:02:39+01:00maj lot se pe shoh qe je permall
zemra tu ka kall a thu
qa u bo me kit ddjal
dikur ke ngat teje
ke 1 jet shune gzushme
shum keq e ni vetin kur i menoj do sene
a shoqnia e gabushme a un spasna pas mene
m'hupi buzqeshja e pranveres e hupi besimi nvetveti
i hupa kejta per me jetu 1 jet si mret


Më Shumë Këngë Nga Blleki:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë