TEKSTESHQIP

Blleki
Peru
Lyrics

Yeah
Kur sum ze gjumi skom qetsi
Quditshem jom tu ni
A thu a ka me pas mat zi?
Po kejt ja pasna qi
Veq 1 sen kallxom vertet
Ti a je me mu perjet
O pse po ni qe dojn mem hek
Kur e din ku mujn mem gjete
Gjoni
Bima ni Johnny Walker
N Hood ti jo nuk je kon asniher
Jointi mu ka ba sikur haver
Me 1 Hummer ajo e Trent
Ye
Ti qe mke pas simpati
Si mpate ni u pate shkri
Un qa du boj me chipat e mi
Me dasht ALL IN

Reff x2
Para se met than ty TDU
Sdi kujna pi thom
Para se me marr PERU
Ndryshe ti je kon
Para se lek me numru
Kemi ec n kom
Mos harro se kush je kon
Mos harro se kush je kon

Ton kto pare krejt haram
Qato sdal kurr instagram
Ti ki qef mu fry
Mir per ty jaran
Benzi po lyp autoban
Qafa berdet du alltan
Ajo pom thot ty tkam xhan
Do sene me pike do sene me presje
Kur i sheh tlige pej fillimit prej se
Kapela terrta nuk rri pa prerse
Tu e rrit mjekrren nuk rri pa krerse
Per mu kur vesin... Se njoh
E pres mengjesin... Me njo
Shejat le tmesin... Un jo
HARROOOOO

Reff x2
Para se met than ty TDU
Sdi kujna pi thom
Para se me marr PERU
Ndryshe ti je kon
Para se lek me numru
Kemi ec n kom
Mos harro se kush je kon
Mos harro se kush je kon
INFO
Nuk iu rezistua dot tundimit për të hedhur në treg diçka të bukur, ndaj ky projekt finalizohet tek audienca i realizuar me profesionalizëm me anë të një videoklipi muzikor, video produksioni i të cilit u përgatit nga Erzenology. Videoklipi u publikua më 30 Mars 2022. Tekstin dhe orkestrimin e përgatiti vetë këngëtari.
Rryma muzikore:
Hip-Hop
Renditja:
Top 200