TEKSTESHQIP

Blleki
Qysh Ma Ke Bo
Lyrics

Qysh ma ke bo
Njejt kom me ta bo
Jo kurr nuk ta lo
Meno, kom harru meno

Po s’jom tip qe t'fy
Po dikur durt n'zjerm per ty
Tasht durt n'xhep
Pi kqyri nsy
Kurr s’du me ngjit
Se çka u thy
Kurgjo s’po ni
T’kom largu
Çka je tu kthy
Mir per mu
Koft keq per ty
Se keq per mu kurr mir per ty

Kohen e fundit
Sun po t'shof diqysh
Ma mir mos me t’pa
Pe pi nji got sonte
Vec per ty
Ti nashta je tu m’sha

Qysh ma ke bo
Njejt kom me ta bo
Jo kurr nuk ta lo
Meno kom harru meno

Jo kurr nuk ta lo
Ke bo njejt kom me ta bo
Jo kurr nuk ta lo
Meno kom harru meno
Jo kurr nuk ta lo

Bojshe filma
Pa pik meshire
S’boj çudira
Me kry çka nise

Kur je kon ngat
Ti um ke sjell fat
Tu pi nat per nat
A thu e kom mekat
Se kjo paranoj
Kur po perfundon
Mo nuk e menoj
Mo nuk po t'munoj

1 kom n'paqe
Tjetren n'ferr me sy
E kom pa qe n'fund
Kush o me ty
E jom nda qe ni koh nuk jom aty
Se di...

( 3x ) Qysh ma ke bo
Njejt kom me ta bo
Jo kurr nuk ta lo
Meno kom harru meno

DËRGOI:
INFO
Nuk iu rezistua dot tundimit për të hedhur në treg diçka të bukur, ndaj ky projekt vjen tek audienca e gjerë i kompletuar nga sfera vizuale me videoklip, video produksioni i të cilit është punuar nga Redeye Films. Ky videoklip u publikua më 22 Qershor 2022. Tekstin dhe orkestrimin e shkroi vetë këngëtari.
Rryma muzikore:
Hip-Hop
Renditja:
Top 200