A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
 • Te Rejat
 • E Hënë, 23 Korrik 2018

  🔝 TOP 100: Renditja e Javës

  🔝 Top 100: 16 Korrik 2018 - 22 Korrik 2018   

  Publikohet renditja zyrtare e këngëve në teksteshqip.com për periudhën 16 Korrik 2018 - 22 Korrik 2018 dhe në vendin e parë rigjejmë kryesuesen e javës që shkoi “Mike” nga Elvana Gjata & Ledri Vula.

  Hyrjet e reja që u renditën më lart në TOP100 janë: “Prej Se Jena Nda” - Yll Limani (Pozicioni 5), “Makarena” - Irkenc Hyka & Bes Kallaku (Pozicioni 7), “Ti Ngele” - Getinjo (Pozicioni 12), “Dirty Wine” - Sarah & Don Phenom (Pozicioni 15).

  Ngjitjet më të mëdha në renditje i arritën këngët: “Flake” - Kidda (+141 pozicione), “I'm A Mess” - Bebe Rexha (+110 pozicione), “Mora Fjale” - Adem Ramadani (+90 pozicione), “Dritat” - Yll Limani (+83 pozicione).
  Shiko Më Shumë

 • E Hënë, 23 Korrik 2018

  📊 Poll: Votimi i Javës

  📊 Reperi Më I Mirë Shqiptar   

  Mbyllet votimi i javës së kaluar 16-22 Korrik 2018. Anketa titullohej “Këngëtari Më I Mirë” dhe më shumë u votua: Capital T me 206 vota. Më pas u renditën: Butrint Imeri (198 vota), Noizy (90 vota), Mozzik (30 vota), Mc Kresha (22 vota), Getinjo (13 vota).

  Sot fillojmë votimin e ri për javën 23-29 Korrik 2018. Anketa e re titullohet “Reperi Më I Mirë Shqiptar” dhe alternativat janë: Noizy, Ghetto Geasy, Mozzik, Unikkatil, Gold Ag, Getinjo. Ju ftojmë në votim!
  Shiko Më Shumë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2018