A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
 • Te Rejat
 •   Xhensila Myrtezaj
    E Hënë, 21 Maj 2018

  🏆 Kartolina e Ditës

  🏆 Xhensila - Çelsi I Zemres   

  Kjo është më e pëlqyera nga kartolinat e krijuara në teksteshqip.com gjatë 24 orëve të fundit dhe vargjet janë marrë nga teksti i këngës "Çelsi I Zemres" nga Xhensila.
  Më Shumë Kartolina
  Krijo një Kartolinë

 • E Hënë, 21 Maj 2018

  🔝 TOP 100: Renditja e Javës

  🔝 Top 100: 14 Maj 2018 - 20 Maj 2018   

  Publikohet renditja zyrtare e këngëve në teksteshqip.com për periudhën 14 Maj 2018 - 20 Maj 2018 dhe në vendin e parë ngjitet 10 pozicione kënga “Ma Chérie” nga Butrint Imeri.

  Hyrjet e reja që u renditën më lart në TOP100 janë: “Mamacita” - Sparksi (Pozicioni 4), “Servile” - Bruno (Pozicioni 14), “Dashni E Vjetër” - Irkenc Hyka (Pozicioni 23), “Qabe Moj E Bukur Je” - Adem Ramadani (Pozicioni 27).

  Ngjitjet më të mëdha në renditje i arritën këngët: “Bija E Kusherina” - Motrat Mustafa (+138 pozicione), “Allahu Ekber Kebira” - Adem Ramadani (+131 pozicione), “Mulla Jakupi” - Adem Ramadani (+125 pozicione), “Zogu I Xhenetit” - Adem Ramadani (+89 pozicione).
  Shiko Më Shumë

 • E Hënë, 21 Maj 2018

  📊 Poll: Votimi i Javës

  📊 Reperi Më I Mirë I Kohëve Të Fundit   

  Mbyllet votimi i javës së kaluar 14-20 Maj 2018. Anketa titullohej “Këngëtarja Më E Mirë?” dhe më shumë u votua: Dhurata Dora me 152 vota. Më pas u renditën: Xhensila Myrtezaj (98 vota), Kida (89 vota), Samanta Karavella (41 vota), Elvana Gjata (31 vota), Aida Doçi (17 vota).

  Sot fillojmë votimin e ri për javën 21-27 Maj 2018. Anketa e re titullohet “Reperi Më I Mirë I Kohëve Të Fundit” dhe alternativat janë: Ledri, 2 Ton, Lyrical Son, Sergio, Mc Kresha, Wiz Khalifa. Ju ftojmë në votim!
  Shiko Më Shumë
teksteshqip.com © 2007 - 2018