Më mbaj mend (për 1 muaj)


Bloodychuck - Dallimi

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dallimi".
3. Video është e këngës "Dallimi", por nuk këndohet nga Bloodychuck.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Bloodychuck - Dallimi  (Feat. Daï)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Këngë e albumit:

"Trefish (Part1)"

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Daï

30/05/2011

2011-05-30T16:09:34+00:00Ja-ja-ja-jaro qe dallimi n'rap perballim te ti permallimi
e mbaj rap-in n'orbit lirisht thirrum "MC Gargarini"
me gargia n'garë garon per pare mbaron po prap s'perparon
harron qka je e shitesh don po perfundon n'thob me peperon
gjigj-gjigj xhuxhi Xhaxhit je kafshat e let
don mi pas krejt nder kom e perfundon me kom perpjet
po Cuba si ti ka plot qi mbas shpinde m'bojn komplot
e kom let per ty s'kom lot komplet t'shti n'gjak me bo not
O plesht je larg me mar not e ke mbet per vjesht te na "Jaran"
Kur n'rap s'osht diqka n'rregull mos lyp mjeshter tjeterkah "Jaran"
jemi shpresa e juniorit jemi pensioni i veteranit
temperatura e rapit tan termometer n'llav t'vullkanit


Ky tekst u dërgua nga Defrim Hysniu
Më Shumë Këngë Nga Bloodychuck:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet