Më mbaj mend (për 1 muaj)


Bloodychuck - Interlude 1 (Trefish)

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Interlude 1 (Trefish)".
3. Video është e këngës "Interlude 1 (Trefish)", por nuk këndohet nga Bloodychuck.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Bloodychuck - Interlude 1 (Trefish)  (Feat. Jeton A.K.A. King Of Chillen)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Trefish (Part1)"

Komente

Asnjë Koment

15/08/2011

2011-08-15T15:28:25+00:00Ref;
.............................................................
Ju kina lon me morr frym do dit do vjet
E ju kthym qysh pe sheh apet
Shkurt e shqip man thom we BACK we BACK
Muni u zhduk me u hup me shku do vjet
po ju kthehem na apet
Shkurt e shqip man thom we back we back
.............................................................

.............................................................
Jo ti je jo ti sje ma kan lodh rakin
U bo voja me msu pulen ngoje ti tarakin
Ska qa bon i ngrati ne munohet me na rrejt
Nuk ka qa bon i shkreti nuk mujtet as me flejt
Shum ju vjen inati se une hiq smunona
Kta bojn kta 20 spota me kona ja kona
Sjeni ju as pop sdi qa rakin jeni
Veq per hip-hop haber nuk keni
Viti 97 kur e rroka mikrofonin
Blloki i par qaty ka pjell hip-hop-i
Nese se ki dit tash e din ska perse
Histori per diqka don e zdin sen
.............................................................


Ky tekst u dërgua nga  Gazmend
Më Shumë Këngë Nga Bloodychuck:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet