Më mbaj mend (për 1 muaj)


Bloodychuck - Intro (Trefish)
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Intro (Trefish)".
3. Video është e këngës "Intro (Trefish)", por nuk këndohet nga Bloodychuck.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Bloodychuck - Intro (Trefish)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Trefish (Part1)"

Komente

Asnjë Koment

15/08/2011

2011-08-15T15:25:40+00:00Gjiko
...........................................................
Gjiko njo dy lajmrohet per trefish
Falemnderoni ket kaset e keni bakshish
Nese veq e lishove intron mos e nal deri n'finish
Clasik mas clasiki as traditen mos e prish
Rrugt po presin ton diten gjdo dit qe 1 vit
Mka mar shum koh se track listen u duft me rrit
Starin BloodyChuck .........................
Zonin lshoja deri nfund e ruju policis
...........................................................


Ky tekst u dërgua nga  Gazmend
Më Shumë Këngë Nga Bloodychuck:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë