Audio

Bloodychuck - Ja Dolëm  (Feat. Big Basta & Stresi)


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

15/08/2011

2011-08-15T17:12:39

Featuring

Big Basta

Featuring

Stresi

Këngë e albumit:

"Trefish Greenzone"

Këngë e albumit:

"Trefish (Part1)"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ja Dolëm" kënduar nga Bloodychuck.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Bloodychuck i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Bloodychuck:

Më Shumë...