Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bojken Lako - Pa Emer Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Une nuk e di, nuk e di pse na linden
Une nuk e di, nuk e di, asgje nuk di
Nuk di asgje, nuk di per eta njerez
Qe nuk e dine, nuk e dine ku shkojn nga vijne

Me trego nga vijne eta njerez
Pa dashuri pa emer
Me trego nga vijne eta njerez
Pa dashuri pa emer
Me trego nga vijne eta njerez
Por me pare tregome une nga vij

Victory, nje flamur ngrihet lart
kjo eshte jeta ime
nje gol i anulluar

Me trego nga vijne eta njerez
Pa dashuri pa emer
Me trego nga vijne eta njerez
Por me pare tregome une nga vij
Bojken Lako
Publikimi: 01/12/1999


Bojken Lako - Pa Emer
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pa Emer".
3. Video është e këngës "Pa Emer", por nuk këndohet nga Bojken Lako.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Bojken Lako:


Komente 0