Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bojken Lako - Shtepia E Semure Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

Linda une, linde ti
deshem paqe, dashuri
kokat tona dhe femije
mbollem lule, nuk celin

me ler te dal nga kjo dhome e vjeter
ne jeten tjeter me jeteso
dua te dal nga kjo dhome e semure
ti frymen time mos ma helmo

Linda une, linde ti
deshem paqe, dashuri
kokat tona dhe femije
mbollem lule qe s celin

me ler te dal nga kjo dhome e vjeter
ne jeten tjeter me jeteso
dua te dal nga kjo dhome e semure
ti fjalet e mia mos me helmo x3


Ky tekst u dërgua nga LedioBojken Lako
Publikimi: 01/12/1999


Bojken Lako - Shtepia E Semure
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shtepia E Semure".
3. Video është e këngës "Shtepia E Semure", por nuk këndohet nga Bojken Lako.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Bojken Lako:


Komente 0