Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bojken Lako - Puthe Fatin Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  19

Puth lëkure, ajër
Puthe fatin tënd
Puthe fortë quhet jetë

Dhimbjen puth ka të njejtin emër
Apo më mirë puth atë që s'ka emër

Flasim, flasim
Shumë bëjm shumë zhurmë
Por me siguri fshehim fajet
Kështu e paskan ndjenjat
Rrinë pranë heshtjes

(Bridge)
Gjithcka e bukur hesht
Është e qetë se e din bukurin e saj

(Chorus)
Nuk mund të hesht s'jam i pastër vet
As ti mos hesht unë do të gjej
Besoj tek ti në dashuri
Dhe tek ata që nuk jan në mes nesh
Nuk jan me mes nesh që të jemi ne

(Bridge)

(Chorus)
Bojken Lako
Publikimi: 01/12/2004


Bojken Lako - Puthe Fatin
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Puthe Fatin".
3. Video është e këngës "Puthe Fatin", por nuk këndohet nga Bojken Lako.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Bojken Lako:


Komente 0