Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bojken Lako - Dua Apo Duhet Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  12

Dua apo duhet, të jesh larg nga njerëzit
Dua por nuk mundem, të puth dy sy të nxirë

Dua apo duhet, të ikësh larg nga njerëzit
Dua por nuk mundem, të puth dy sy të nxirë

Pa ty si trup pa kokë, pa ty...

Dua të jem, kurrë mos ndjejë më dhimbje, frikë, vetmi, pendime
Falma shthurjen, lidhe plagën ti me dhimbje
Zgjoje ti dëshirën time, falma fajin, falma shthurjen
Lidhe plagën ti me dhimbje
Larg nga njerëzit...

Dua apo duhet, të ikësh larg nga njerëzit
Dua por nuk mundem, të puth dy sy të nxirë

Pa ty si dorë pa gishta, pa ty...

Dua të jem, kurrë mos ndjejë më dhimbje, frikë, vetmi, pendime
Falma shthurjen, lidhe plagën ti me dhimbje
Zgjoje ti dëshirën time, falma fajin, falma shthurjen
Lidhe plagën ti me dhimbje
Larg nga njerëzit...


Ky tekst u dërgua nga  FlowGERT

Bojken Lako - Dua Apo Duhet
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dua Apo Duhet".
3. Video është e këngës "Dua Apo Duhet", por nuk këndohet nga Bojken Lako.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Bojken Lako:


Komente 0