Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bojken Lako - Rruge (Feat. Ajkuna)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Një rrugë, një jetë të re të gjithë e kërkojnë.
Një rrugë e gjejmë,
e ngremë dhe bashkojmë gjakun tonë.
Që të rrojë sa më shumë,
dhe një rrugë, dhe një rrugë.

Një rrugë të drejtë do ngremë dhe vjen t’i më shpejt.
Me ty do jem dhe ti do ndihesh e lehtë.
Ne do ecim më shpejt, ne do ecim shumë shpejt.
Një rrugë të gjatë ta shkurtojmë, hap një rrugë të gjithë na lidh një.
Një rrugë e bardhë na afron,
hyr në rrugë, ngri dhe ti një rrugë,
vjen më shpejt tek unë.


Ky tekst u dërgua nga  kushtrimiBojken Lako
Featuring: Ajkuna Anxhaku
Publikimi: 10/09/2009


Bojken Lako - Rruge
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Rruge".
3. Video është e këngës "Rruge", por nuk këndohet nga Bojken Lako.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Bojken Lako:


Komente 0