Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bojken Lako - Bullet 236 Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

If there's something you don't understand,
take your head and stare the eyes,
if there's a light you see in them,
try to walk alone in the night,
if you want to get higher,
climb the highest mountains of noise,
climb the highest mountains of noise,
and breath the air of words and (vibes?) baby,

try to become a rebel,
when nobody's watching you,
try to scream ("evil"?),
with a bullet in your tongue.
Bojken Lako
Publikimi: 01/12/1999


Bojken Lako - Bullet 236
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Bullet 236".
3. Video është e këngës "Bullet 236", por nuk këndohet nga Bojken Lako.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Bojken Lako:


Komente 0