Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bojken Lako - Bio Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  29

bio bio bio bio bio bio bio bio
shpesh degjoj e degjoj shum shpesh bio bio
i paprekur, i pandotur, natyror
un jam bio
ti je bio
lindem bio
a jemi me bio
skenderbeu jetonte bio
alexandri ishte bio

lere trupin te lire
lere bio, bio bio (2x)

la la la la la la la
shpesh degjoj
shum shpesh
degjoj
bio bio
te paprekur, te pandotur, natyror
jemi bio jemi bio
lindem bio
a jemi me bio
skenderbeu jetonte bio
alexandri ishte bio

lere trupin te lire
lere bio, bio bio (2x)

ajhoa
lelelleleleleleleel


Ky tekst u dërgua nga bioBojken Lako
Renditja: Top 200
Publikimi: 09/11/2012
Festivali: Kënga Magjike 2012
Muzika: Bojken Lako
Teksti: Bojken Lako
Orkestrimi: Bojken Lako


Bojken Lako - Bio
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Bio".
3. Video është e këngës "Bio", por nuk këndohet nga Bojken Lako.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Bojken Lako:


Komente 0