Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bojken Lako Band - Harmoni Ne Sky Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  21

Harmoni ne skaj

E ndjej se cdo njeri
Ka miresi ne skaj
Lesho cdo pjese te mire
Ajer pozitiv
Le te krijojme nje vend real me harmoni ne skaj

Ajer
Nje ere te re pa frike
Ere pa lufte
Eja ne ajer per mirekuptim
I feel
I feel
I feel
Harmoni in the sky

Jeto ne skaj
Defre ne skaj
Ajo qe do eshte ne cdo skaj
Jeto me fort
Me fort lesho harmoni ne skaj
Bojken Lako
Publikimi: 13/10/2013
Festivali: Kënga Magjike 2013
Muzika: Bojken Lako
Teksti: Bojken Lako
Orkestrimi: Bojken Lako


Bojken Lako Band - Harmoni Ne Sky
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Harmoni Ne Sky".
3. Video është e këngës "Harmoni Ne Sky", por nuk këndohet nga Bojken Lako Band.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Bojken Lako:


Komente 0